Electrolux Пральна машина фронтальна, 8кг, 1200, A+++, 58см, дисплей, інвертор, білий
Опис
Пральна машина Electrolux EW6F2281U забезпечує ефективне та дбайливе прання завдяки технології SensiCare, яка автоматично налаштовує параметри прання залежно від обсягу завантаження, зберігаючи свіжість та якість тканин. Машина пропонує безліч програм прання для різних типів тканин, включаючи швидке прання за 14 хвилин. Завдяки класу енергоефективності A+++ ви заощаджуєте на витратах електроенергії без шкоди для якості прання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Польща |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму при пранні | 51 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Середній LED |
| Довжина кабелю | 1,8 см |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Захист від дітей | Да |
| Потужність під'єднання | 1900 Вт |
| Об'єм барабана | 53 л |
| Особливості | дозатор рідкого прального засобу |
| Програми | Cotton ECO |
| Швидкість викручування (максимальна) | 1200 об./хв |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | Inverter Motor+ |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 899 ₴








