Electrolux Пральна машина фронтальна, 9кг, 1400, A+++, 66см, дисплей, пара, інвертор, автодоз, білий
Опис
Пральна машина 600 SensiCare визначає розмір завантаження – від одного кілограма до повного – налаштовуючи відповідно час прання, використання води та енергії. Технологія SensiCare розпізнає завантаження пральної машини та підлаштовується під кількість білизни, заощаджуючи до 30% часу, води та енергії за один цикл.* Таким чином налаштування щоразу будуть пристосовуватися до кожного окремого прання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Польща |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 76.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму при пранні | 51 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Large white LED |
| Довжина кабелю | 1,8 см |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Захист від дітей | Да |
| Потужність під'єднання | 2100 Вт |
| Об'єм барабана | 68,6 л |
| Особливості | Легке дистанційне керування |
| Програми | Швидке прання 20' |
| Швидкість викручування (максимальна) | 1400 об./хв |
| Технології | SensiCare |
| Тип | пральна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 799 ₴











