Gorenje Морозильна камера, Висота - 172см, глибина-60 см. 240л, А++, NF, Дисплей, 11 кг/24 години, білий




Опис
Вертикальна морозильна камера Gorenje FN617EEW5 має загальний об'єм 240 літрів, що дозволяє зберігати велику кількість продуктів. Вона оснащена технологією NoFrost, яка запобігає утворенню льоду та забезпечує легке обслуговування. Внутрішнє освітлення LED забезпечує зручний доступ до продуктів навіть у темряві. Камера має кілька ящиків, що дозволяє організувати зберігання продуктів за категоріями. Функція швидкого заморожування FastFreeze дозволяє швидко охолоджувати свіжі продукти, зберігаючи їхню якість. Режим EcoMode допомагає знизити споживання енергії, коли дверцята морозильної камери відчиняються рідше. Функція SuperCool забезпечує швидке охолодження свіжих продуктів, що дозволяє зберегти їх свіжість та поживні властивості. Вона також оснащена звуковим сигналом, який попереджає підвищення температури всередині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Загальний об`єм | 240 л |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| No frost | Да |
| Вага | 55 кг |
| Час збереження холоду | 10 год |
| Річне споживання енергії | 234 кВт |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кліматичний клас | SN-N-ST-T |
| Кількість компресорів | 1 |
| Кількість полиць | 2 |
| Кількість ящиків | 5 |
| Матеріал дверей | метал |
| Мінімальна температура | до -24°C |
| Потужність заморожування | 11 кг/добу |
| Номінальне напруження | 220 В |
| Обладнання | 2 ніжки + 2 коліщатка |
| Розморожування | Автоматичне |
| Розташування дверей | вертикальне |
| Тип | морозильна камера |
| Тип конденсера | прихований |
| Управління | Електронне |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴


