Gorenje Морозильна камера, 185.5x59.5х66.3, 280л, 1дв., A++, NF, дисплей зовнішній, інверто, білий
Опис
Вертикальна морозильна камера Gorenje FN619EAW6 оснащена системою No Frost, яка запобігає утворенню льоду та забезпечує легке обслуговування. Завдяки функції FastFreeze продукти швидко заморожуються за температури -24°C, що дозволяє зберегти більшість мінералів. Інверторний компресор забезпечує тиху роботу та економію енергії. Світлодіодне освітлення всередині камери забезпечує чудову видимість. Спеціальна скринька EasyTray дозволяє легко діставати заморожені продукти. Морозильна камера має електронне керування через світлодіодний дисплей, що робить її зручною у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Загальний об`єм | 280 л |
| Стан | Новий |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 13 кг/добу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження холоду | 15 год |
| Річне споживання енергії | 257 кВт |
| Дисплей | LED |
| Кліматичний клас | SN-N-ST-T |
| Кількість полиць | 2 |
| Кількість ящиків | 4 |
| Макс. тем-ра середовища, для експлуатації | +43°С |
| Матеріал дверей | метал |
| Мін. тем-ра середовища, для експлуатації | +10° С |
| Мінімальна температура | до -24°C |
| Потужність під'єднання | 70 Вт |
| Номінальне напруження | 220 В |
| Обладнання | 2 ніжки + 2 коліщатка |
| Розморожування | Автоматичне |
| Розташування дверей | вертикальне |
| Система охолодження | No Frost |
| Тип | морозильна камера |
| Тип конденсера | прихований |
| Управління | Електронне |
| Колір | Білий |
| Колір ручок | неіржавка сталь |
| Частота | 50 Гц |
| Енергоспоживання | 0,7 кВт/ч/день |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 499 ₴











