Ragasco Балон газовий сталевий ExtraLight XLT-26.6, 26.6л, 30бар, вентиль KLF, 7.3кг Hexagon
Опис
Інноваційні та легкі сталеві балони для зрідженого газу. Надзвичайно міцна шведська сталь особливого сплаву, витримуючи тиск близько 100 Атм (у 4 рази перевищуючи стандартні – 25 Атм). Ергономічний кожух запатентованої конструкції, виготовлений із високоякісного термопластичного полімеру, гарантує безпеку та зручність використання як для домашнього, так і для професійного застосування. Завдяки здатності до деформації металевий корпус з легкістю гасить енергію ударів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hexagon Ragasco |
| Країна виробник | Португалія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага порожнього балона | 7,3 кг |
| Висота балона | 572 мм |
| Діаметр балона | 300 мм |
| Комплектація | балон газовий сталевий |
| Особливості | під'єднання KLF |
| Робочий температурний діапазон | от -20°C до +65°C |
| Різь горловини | М 26x1,5 (6г/6Н) |
| Різь на вихід до редуктора | М21,8/14 ниток, ліва |
| Рекомендуємо придбати | 0106033 |
| Стан | Нове |
| Сфера застосування | побутове використання |
| Тип | Баллон |
| Тип балона | сталевий |
| Тип балона по робочому тиску | балон низького тиску |
| Тип газу для заправлення | LPG (СУГ) |
| Тип палива | пропан-бутан (LPG) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴








