Опис
Бойлер Tiki легко встановити та підключити до мережі. Ця модель призначена для вертикального встановлення. Електричні нагрівальні елементи у нагрівальному фланці із спеціальної сталі з емалевим антикорозійним покриттям гарантують тривалу службу, адже вони не перебувають у прямому контакті з водою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Час нагрівання | 3.55 сек |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити (ВхШхГ) | 113,5 x 48 x 49 |
| Заявлений профіль навантаження | L |
| Клас вологозахисту | IP 24 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Номінальний струм | 8,7 |
| Об'єм гір. води під час нагрівання оптимального раба. тим-рою (V40) | 172 л |
| Об'єм місткості для води | 120 л |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Робочий тиск, МПа | 0.9 |
| Витрата електроенергії | 2593 кВт/год |
| Реальний об'єм | 116,4 л |
| Способ нагрева | електрика |
| Теплові втрати за Т = 65 °C | 2,6 кВт/год за 24 год |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Товщина ізоляції | 17 мм |
| Управління | електронне |
| Установка | Вертикальна |
| Форма корпусу | циліндричний |
| Функції | Захист від перегрівання |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 300 ₴


