Опис
21,5-дюймовий екран з кольоровим охопленням 120% sRGB забезпечує природне та яскраве відображення 16,7 мільйонів кольорів на Kamvas 22. Разом із коефіцієнтом контрастності 1000: 1 Kamvas 22 може перенести кожного у захоплюючий світ ефектів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huion |
| Інтерфейси | USB |
| Роздільна здатність | 5080 lpi |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Стан | Новий |
| Тип | Графічний планшет |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага планшета | 3,9 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 546 x 323 x 19~26,7 11 |
| Діагональ | 21,5 " |
| Дисплей | IPS |
| Додатково | Антивідблискове скло |
| Максимальна висота зчитування | 10 мм |
| Живлення пера | без батарейки |
| Підтримка ОС | Android |
| Підключення | дротове |
| Робоча зона | 476 x 268 |
| Кут огляду | 89 °/89°(H)/89°/89°(V) (Typ.)(CR>10) ° |
| Рівнішого тиску пера | 8192 |
| Кольоровий дисплей | Да |
| Чутливість до нахилу | ±60 |
| Яскравість | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 000 ₴








