Опис
Водонагрівач TIKI Mini PBT 15V9 (GT15UMINI_TIKI) - компактний і ефективний прилад для нагрівання води з об'ємом бака 15 літрів. Він оснащений "мокрим" ТЕНом потужністю 2000 Вт, що забезпечує швидке нагрівання води. Монтаж водонагрівача можливий у вертикальному положенні, а матеріал бака – сталь з емалевим покриттям, що гарантує довговічність та корозійну стійкість. Максимальна температура води, яку може нагрівати пристрій, становить 75°C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг |
| Вага з водою | 26 кг |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Час нагрівання | 29 сек |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити (ВхШхГ) | 50 x 35 x 31 |
| Додатково | защита от замерзания |
| Клас вологозахисту | IP 24 |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Профіль спуску | XXS |
| Робочий тиск, МПа | 0.6/0.9 |
| Витрата електроенергії | 2,465 кВтч/24ч |
| Реальний об'єм | 14,9 л |
| Способ нагрева | електрика |
| Теплові втрати за Т = 65 °C | 0,62 кВт/год за 24 год |
| Тип | проточний |
| Товщина ізоляції | 30 мм |
| Установка | під мийку |
| Форма корпусу | прямокутний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 300 ₴


