Пральна машина фронтальна, 8(5)кг, 1400, A, 55см, дисплей, пара, інвертор, люк чорний, Haier
Опис
Пральні машини Haier I-Pro Series 7 (серія 979) були створені, щоб допомогти вам досягти результатів прання професійного рівня, не виходячи з дому. Завдяки широкому переліку функцій, що покращують продуктивність, ця серія також розроблена для зниження шуму та споживання енергії, економії часу і навіть дозволяє точніше налаштувати тривалість циклів прання. Тому Haier I-Pro Series 7 саме для тих, хто шукає результати найвищого рівня за менший час без будь-яких компромісів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиалерген | Да |
| Вага | 75 кг |
| Дисплей | Так |
| Додаткові опції | вибір швидкості віджимання |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Завантаження білизни для сушіння | 5 кг |
| Легке прасування | Да |
| Особливості | Мова пристрою англійська |
| Споживання електроенергії | 5,43 кВт/год |
| Програми | Швидке прання |
| Ручне прання | Да |
| Швидкість викручування (максимальна) | 1400 об./хв |
| Таймер відтермінування старту | Да |
| Тип | прально-сушильна |
| Тип барабана | Pillow Drum |
| Тип двигуна | Інверторний Direct Motion |
| Рівень шуму під час віджимання | 72 дБ |
| Рівень шуму під час прання | 55 дБ |
| Колір | Білий |
| Колір дверцят | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 999 ₴









