Холодильна камера вбудована, 177x55.9х54.6, 291л, 1дв., A++, ST, дисплей внутр., BioFresh, білий Liebherr
Опис
Вбудована холодильна камера Liebherr IRBD5120 оснащена зоною BioFresh із двома спеціалізованими відділеннями: Fruit & Vegetable для збереження овочів та фруктів свіжими завдяки високій вологості при температурі близько 0 °C, та Meat & Dairy, що забезпечує ідеальні умови для м'яса та молочних продуктів. Система SoftSystem забезпечує плавне зачинення дверей, а TouchControl дозволяє легко настроювати параметри. LED-освітлення гарантує яскраву видимість, а енергоефективність відповідає сучасним стандартам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 59,2 кг |
| Висота для вбудовування | 1772 мм |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Кількість дверей | 1 (шт.) |
| Кількість компресорів | 1 шт |
| Кількість контурів охолодження | 1 |
| Кількість полиць на дверцятах | 4 |
| Матеріал дверей/фасаду/кришки | сталь |
| Матеріал дверних полиць | пластик |
| Матеріал полиць у холодильній камері | стекло |
| Загальний об'єм | 291 л |
| Освітлення холодильної камери | світлодіодне стельове |
| Полиці холодильної камери | 7 шт. |
| Споживання енергії | 120 кВт/год |
| Розморожування холодильної камери | автоматичне |
| Система охолодження холодильної камери | Динамічна |
| Спеціальні ящики холодильної камери | 3 шт |
| Тип | холодильна камера |
| Управління | Сенсорне |
| Функції/можливості | 2 температурні зони |
| Колір | Білий |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 999 ₴











