Electrolux Духова шафа електрична, 71л, A++, пар, дисплей, конвекція, піроліз, телескопічні
Опис
Від духової шафи 800 AssistedCooking з термощупом можна очікувати чудових результатів. Датчик стежить за температурою всередині продукту і дозволяє вибрати ступінь готовності. Прилад навіть сам вимикається, коли страва готова. Тепер качині грудки, що подаються до столу, завжди будуть ідеально хороші. Познайомтеся з власним кухарем: AssistedCooking. AssistedCooking замінить особистого су-шефа. Виберіть продукт, який слід приготувати, а духова шафа сама задасть потрібну програму — і не забуде прискорити розігрів. Можна навіть зберегти налаштування відповідно до своїх уподобань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Захист від дітей |
| Можливості | автоматична рекомендація температури |
| Висота для вбудовування | 590 мм |
| Глибина для вбудовування | 550 мм |
| Довжина кабелю для під'єднання | 1,5 м |
| Духовка | електрична |
| Кількість скел дверцят | 3 шт |
| Потужність під'єднання | 3500 Вт |
| Обсяг | 71 л л |
| Листи в комплекті | піддон сірий емальований |
| Режими нагрівання | Повільне випікання |
| Решітки в комплекті | 1 шт. |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | піролітична |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Колір ручки | Чорний |
| Ширина для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 299 ₴











