Опис
Комбінована плита Electrolux LKK520022X поєднує газову варильну поверхню з електричною духовкою об'ємом 57 літрів. Конвекція, гриль та багатозонне нагрівання забезпечують рівномірне приготування. Корпус з нержавіючої сталі легко очищається, а електророзпалювання та газ-контроль додають безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Румунія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | варильна поверхня з духовкою |
| Можливості | SteamBake |
| Діаметр задньої лівої | 14 см |
| Діаметр задньої правої | 18 см |
| Діаметр передньої лівої | 18 см |
| Діаметр передньої правої | 14 см |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Потужність задньої лівої | 1,2 кВт |
| Потужність задньої правої | 1,7 кВт |
| Потужність передньої лівої | 1,8 кВт |
| Потужність передньої правої | 1,2 кВт |
| Об'єм духовки | 58 л |
| Особливості | Випуск для пари в задній частині духовки |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Тип очищення внутрішньої поверхні | эмаль Aqua Clean |
| Управління | Механічне |
| Колір | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 899 ₴




