Опис
Makita MT M 4500, 1.010 Вт, 3,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,1 кг |
| Вид | шабельна |
| Глибина пропила | 255 мм |
| Глибина різання за 90o | 130 мм |
| Довжина ходу | 28 мм |
| Комплектація | інструкція |
| Потужність двигуна | 1010 Вт |
| Обладнання двигуна | 2800 об./хв |
| Живлення | електромережа |
| Розміри, мм | 457 мм |
| Тип | ручна |
| Рівень вібрації | 22 м/сек² |
| Функції і можливості | заміна пиляльного полотна без додаткових інструментів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 600 ₴



