Система WiFi-Mesh MX3 NOVA AX1500, 2мод Tenda
Опис
Завдяки більш потужним сигналам, посиленим інтелектуальними антенами з високим коефіцієнтом підсилення та 6 модулями покращення сигналу, система WiFi-Mesh MX3 NOVA AX1500 може легко охопити до 300 м² за допомогою 3 вузлів, усуваючи всі мертві зони у вашому будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Стан | Новий |
| Тип антени | Внутрішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| IPsec VPN | IPSec Pass-Through |
| L2TP VPN | L2TP Pass-Through |
| PPTP VPN | PPTP pass through |
| Вхідне харчування | 100-240 В |
| Вхідний інтерфейс (WAN) | Статичний IP/ Динамічний IP |
| Вихідне живлення | 12В, 1 А |
| Габарити (ШхВхГ) | 90 x 90 x 93 |
| Додатково | OFDMA |
| Індикатори | 2.4 GHz |
| Інтерфейс | LAN |
| Комплектація | Адаптер живлення |
| Особливості | DMZ |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP |
| Режими роботи | режим маршрутизатора |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.2504 | k/v |
| Стандарти | IEEE 802.3 |
| Тип | Wi-Fi-система |
| Тип модему | зовнішній |
| Функції безпеки | WPA/WPA2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 659 ₴








