Gorenje Холодильник з нижнь. мороз. камерою, 185х60х60см, 2 дв., Х-207л, М-97л, A+, NoFrost Plus, Fresh zone,

Опис
Система NoFrost Plus повністю запобігає утворенню льоду у морозильному відділенні холодильно-морозильних комбінацій і тим самим знижує енергоспоживання. У холодильному відділенні забезпечується оптимальний мікроклімат для свіжих продуктів завдяки інтенсивній циркуляції іонізованого повітря. Технологія NoFrost у морозильних камерах забезпечує інтенсивну циркуляцію холодного повітря і запобігає утворенню льоду на продуктах. Ручне розморожування йде в минуле. У холодильно-морозильних комбінаціях Side by Side з технологією NoFrost охолоджене повітря, що циркулює, забезпечує свіжість і насиченість вітамінами продуктів як в морозильній, так і в холодильній камерах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| No frost | Plus |
| Вага | 62 кг |
| Додатково | 2 лотки для яєць |
| Клімат клас | SN-N-ST-T |
| Кількість полиць на дверцятах | 3 |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Навішування дверей | Да |
| Загальний об'єм | 304 л |
| Споживання електроенергії | 243 кВт/24ч |
| Приєднувальна потужність | 150 Вт |
| Збереження температури у разі вимкнення електроенергії | 10 час |
| Тип | холодильник двокамерний |
| Тип дверей | лаковані |
| Тип освітлення | LED |
| Функції/можливості | Багатопотокова система охолодження Multi Air Flow |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴


