Холодильник з нижнь. мороз. камерою, 200х60х60см, 2 дв., 235(96)л, А++, NoFrost+, Зона св-ти, сірий Gorenje
Опис
Холодильник Gorenje NRK6202ES4 обладнаний передовими технологіями, які роблять його використання максимально зручним та ефективним. Технологія AdaptTech запам'ятовує ваші звички та автоматично підтримує оптимальну температуру для кожного відкриття дверцят, що сприяє тривалому зберіганню продуктів. Завдяки технології NoFrost Plus більше не потрібно розморожувати вручну морозильну камеру, що значно економить ваш час. Технологія IonAir у поєднанні із системою MultiFlow 360° забезпечує рівномірну циркуляцію повітря, створюючи ідеальний мікроклімат на кожній полиці, що допомагає зберегти свіжість та смак продуктів довше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| No frost | Plus |
| Вага | 62 кг |
| Діапазон температури довкілля (мін/ макс) | 10 |
| Дисплей | LED |
| Додатково | Slot-in: встановлення в нішу |
| К-во полиць у морозильній камері | 3 |
| К-во полиць у холодильній камері | 5 |
| Клімат клас | SN-N-ST-T |
| Кількість дверей | 2 двері |
| Кількість полиць на дверцятах | 3 |
| Матеріал полиць | Стекло |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Загальний об'єм | 331 л |
| Відчинення дверцят | влево |
| Полиця для пляшок | Да |
| Споживання електроенергії | 0,68 кВт/24ч |
| Приєднувальна потужність | 77 Вт |
| Розташування внутрішнього освітлення | на потолке |
| Розташування морозильної камери | знизу |
| Система розморожування | автоматичне |
| Збереження температури у разі вимкнення електроенергії | 17 час |
| Тип | холодильник із морозильником |
| Тип дверей | лаковані |
| Тип освітлення | LED |
| Управління | електронне |
| Функції/можливості | AdaptTech: адаптивна технологія охолодження |
| Хладагент | R600a |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴











