Опис
Холодильник двокамерний gorenje NRK6202EXL4 це граціозна та елегантна модель від європейського виробника побутової техніки та меблів gorenje. Дана модель чудово доповнить дизайн і стане чудовим інтер'єрним доповненням до кухонних меблів та техніки, а колір «нержавіюча сталь» дозволить ідеально розташуватися серед іншої техніки gorenje. У даного холодильника відкривання дверцят відбувається праву/ліву сторону. Матеріал дверцят – фарбований метал. Загальний обсяг холодильного простору складає 331л. їх обсяг холодильного відділення – 235л., а обсяг морозильного відділення – 96л. При цьому, потужність заморожування становить 12кг/24ч., а у разі відключення електроенергії холодильник збереже температуру ще 17год в обох камерах. Всю цю технічну потужність забезпечує 1 компресор, тому холодильник досить тихий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 61,5 кг |
| Час збереження холоду | 17 год |
| Дисплей | LED |
| Додатково | Дверна полиця для пляшок |
| К-во полиць у морозильній камері | 3 |
| К-во полиць у холодильній камері | 5 |
| Клімат клас | SN-N-ST-T |
| Кількість дверей | 2 двері |
| Кількість полиць на дверцятах | 3 |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Загальний об'єм | 331 л |
| Споживання електроенергії | 248 кВт/год |
| Приєднувальна потужність | 77 Вт |
| Розташування морозильної камери | знизу |
| Тип | холодильник із морозильником |
| Тип освітлення | LED |
| Функції/можливості | AdaptTech: адаптивна технологія охолодження |
| Колір | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴







