Gorenje Холодильник SBS 179х67х92см, 2 дв., 356 (191) л, А ++, NF +, інв. , зона св-ти, зовніш.диспл, матовий сірий
Опис
Продумана організація внутрішніх просторів пропонує більше місця для зберігання, що рятує користувача від частих походів у магазин. Продукти легко розміщуються на скляних полицях, великих ящиках та на дверних полицях. Це означає, що завжди бачитимете, що є в холодильнику, і викидатимете менше "неліквіду". У холодильнику зі збільшенням ConvertActive морозильну камеру можна переключити в режим холодильника або відділення ZeroZone, що дозволяє зберігати більше харчових продуктів, закусок та тістечок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 85,5 кг |
| Час збереження холоду | 8 год |
| Дисплей | LED |
| Додатково | 2 лотки для яєць |
| К-во полиць у морозильній камері | 2 |
| К-во полиць у холодильній камері | 4 |
| Клімат клас | N |
| Кількість дверей | 2 двері |
| Кількість полиць на дверцятах | 2 |
| Льодогенератор | Да |
| Матеріал полиць | Стекло |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Загальний об'єм | 547 л |
| Відчинення дверцят | влево |
| Споживання електроенергії | 336 кВт/год |
| Приєднувальна потужність | 140 Вт |
| Розташування дисплея | зовнішній |
| Система розморожування | No Frost+ |
| Тип | side-by-side |
| Тип освітлення | LED |
| Ток | 10 А |
| Управління | електронне |
| Функції/можливості | EcoMode |
| Колір | матовий сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 699 ₴











