Опис
IP-телефон Gigaset Maxwell 2 – професійний багатофункціональний інструмент для зв'язку. Вбудовані в телефон функції відтворення звуку бізнес-класу забезпечують конференц-зв'язок професійного рівня як з використанням трубки, так і в режимі гучного зв'язку. Maxwell 2 оснащений великим чорно-білим дисплеєм та навігаційною кнопкою, що забезпечує зручний доступ до потрібних налаштувань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigaset |
| Кількість ліній | 2 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіокодеки | G.711A/u |
| Вага | 0,401 кг |
| Вид | VoIP-телефоні |
| Можливості | Утримання/зависання виклику |
| Габарити | 18,8 x 18,8,5 x 3,6 |
| Дисплей | Так |
| Дисплей на базе | чорно-білий 3,5" з підсвіткою — 320x240 пікселів |
| Місткість каталогу номерів | 100 номерів |
| Інтерфейси під'єднання | Gigabit Ethernet |
| Комплект поставки | IP-телефон |
| Конференція | Да |
| Переадресація | Да |
| Програмні клавіші | Да |
| Сигнальні протоколи | SIP |
| Тип | IP-телефон |
| Трубка | Дротова |
| Функції мережі/безпеки | SIPS |
| Функції телефона | Автоматичний пошук 1993/LDAP |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴



