Опис
Durabook S15 Standard - це міцний ноутбук з 15.6-дюймовим FHD дисплеєм антивідблиску. Він оснащений процесором Intel i5-1235U, що забезпечує високу продуктивність роботи. Пристрій має 16 ГБ оперативної пам'яті та 512 ГБ SSD для швидкої обробки даних та зберігання файлів. Відеокарта UMA забезпечує базові графічні можливості. Ноутбук працює під керуванням операційної системи Windows 11 Pro, що робить його ідеальним для професійного використання в умовах екстремального середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durabook |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1235U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | V5.3 |
| Wi-Fi | Да |
| Безпека | TPM 2.0 |
| Блок живлення | 90 Вт адаптер |
| Габарити (ВхШхГ) | 29,5 x 273 x 375 |
| Діагональ екрану | 15,6 " |
| Місткість SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Кількість потоків | 12 |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Макс. встановлюється об'єм | 64 ГБ |
| Максимальна тактова частота | 4,4 ГГц |
| Маніпулятор | Повзунковий перемикач радіочастотного сигналу |
| Мультимедіа | Вбудовані динаміки |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Виробник процесора | Intel |
| Роздільна здатність екрану | 1920х1080 |
| Роз'єми та порти введення-виведення | 1 HDMI |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Серія процесора | Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип клавіатури | Стандартна мембранна клавіатура (без світлодіодної підсвітки) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 999 ₴











