Durabook Ноутбук S15 Standard 15.6" FHD AG, Intel i7-1255U, 16GB, F512GB, UMA, LTE, Win11P
Опис
Durabook S15 Standard - це міцний ноутбук з 15.6-дюймовим FHD антив бликовим дисплеєм. Він оснащений процесором Intel i7-1255U, що забезпечує високу продуктивність для роботи. Пристрій має 16 ГБ оперативної пам'яті та 512 ГБ SSD для швидкої обробки даних та зберігання файлів. Відеокарта UMA забезпечує базові графічні можливості, а підтримка LTE додає мобільності. Ноутбук працює під керуванням операційної системи Windows 11 Pro, що робить його ідеальним для професійного використання в умовах екстремального середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durabook |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1255U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G/4G | Модуль 4G LTE |
| Bluetooth | V5.3 |
| Wi-Fi | Да |
| Безпека | TPM 2.0 |
| Блок живлення | 90 Вт адаптер |
| Габарити (ВхШхГ) | 29,5 x 273 x 375 |
| Діагональ екрану | 15,6 " |
| Місткість SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Кількість потоків | 12 |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Макс. встановлюється об'єм | 64 ГБ |
| Максимальна тактова частота | 4,7 ГГц |
| Маніпулятор | Повзунковий перемикач радіочастотного сигналу |
| Мультимедіа | Вбудовані динаміки |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Виробник процесора | Intel |
| Роздільна здатність екрану | 1920х1080 |
| Роз'єми та порти введення-виведення | 1 HDMI |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Серія процесора | Core i7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип клавіатури | Стандартна мембранна клавіатура (без світлодіодної підсвітки) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 499 ₴











