Випрямляч Hydraluxe Pro, 56Вт, темп.режимів-5, 150-230С, дисплей, кераміка, білий Remington
Опис
Створюйте більш гладкі, м'які та блискучі стилі укладання експертного вигляду за допомогою випрямляча Hydraluxe Pro. Технологія Hydracare Mist випускає туман Cool Moisture Mist, що охолоджує, для повного захисту від теплового пошкодження волосся; Керамічне покриття Moisture Lock Ceramic Coating допомагає зберегти ідеальний баланс вологи у вашому волоссі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remington |
| Стан | Новий |
| Тип | Випрямлячі |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 15 сек |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | автоматичне вимикання |
| Додатково | автоматичний вибір напруги |
| Кількість температурних режиму | 5 |
| Максимальна температура нагрівання | 230 °C |
| Потужність | 56 Вт |
| Поверхня нагрівального елемента стайлерів | кераміка |
| Розмір пластини | 110 мм |
| Режими | блокування температури |
| Тип пристрою | щипці-випрямляч |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 139 ₴







