Комутатор SG2218P 16x1GE (16xPoE), 2xSFP, 150W, WebSmart TP-Link


Опис
Комутатор TP-Link SG2218P – це розумне рішення для професійної мережі з 18 портами, з яких 16 підтримують PoE+ та забезпечують сумарну потужність 150 Вт для підключення та живлення пристроїв. Він підтримує високошвидкісні підключення через гігабітні порти та слоти SFP, що забезпечує швидку передачу даних та стабільну роботу мережі. Серед функцій безпеки – захист від DoS-атак, DHCP Snooping та IP-MAC-Port Binding, а статична маршрутизація дозволяє ефективно керувати трафіком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Jumbo-фрейми | 9 Кб |
| VLAN | 802.1Q tag VLAN |
| Бюджет потужності PoE+ | 150 Вт |
| Вологість під час зберігання | від 10 до 90% (без конденсації) |
| Габарити (мм) | 440 x 180 x 44 |
| Додаткові можливості | Автоматичне виявлення пристроїв |
| Кількість вентиляторів | 1 шт |
| Кількість портів | 18 |
| Комутаційна матриця | 36 Гбіт/с |
| Комплект поставки | інструкція |
| Максимальна споживана потужність | 181,4 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Виявлення та керування ТД | Layer-2 |
| Живлення | 100-240 |
| Порти | 16 x 10/100/1000 RJ45 |
| Програмне забезпечення | Linux |
| Робоча вологість | до 90% без конденсації |
| Робоча температура | от 0˚ до 50˚C |
| Розмір буфера | 4,1 Мбіт |
| Сертифікати | CE |
| Швидкість передавання пакетів | 26,78 млн.пакет./сек |
| Стандарти та протоколи | IEEE 802.1p |
| Таблиця MAC-адрес | 8 k |
| Точка зберігання | от -40 до 70 °C |
| Тепловиділення | 619,06 BTU/год |
| Тип | комутатор |
| Тип комутатора | WebSmart |
| Рівень комутатора | 2 рівень |
| Функції | 16 IP-інтерфейсів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 779 ₴


