Опис
Liebherr SRD 5220 – просторий однокамерний холодильник з передовою технологією EasyFresh, що зберігає продукти свіжими надовго. Завдяки сенсорному управлінню та енергоефективності класу А++, він є економним та зручним у використанні. За допомогою системи PowerCooling потужний і водночас тихий вентилятор розподіляє холодне повітря по всьому холодильнику. Стильний дизайн та великий обсяг роблять його чудовим вибором для сучасної кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 67,1 кг |
| Додатково | можливість on/ off холодильної камери |
| К-во полиць у холодильній камері | 7 |
| Клімат клас | SN-T |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Кількість контурів охолодження | 1 |
| Кількість полиць на дверцятах | 4 |
| Матеріал полиць | Стекло |
| Навішування дверей | Да |
| Відчинення дверцят | вправо |
| Полиця для пляшок | 1 |
| Споживання електроенергії | 0,321 кВт/24ч |
| Розташування внутрішнього освітлення | на потолке |
| Розташування дисплея | внутрішній |
| Система охолодження | динамічна |
| Система розморожування | автоматичне |
| Температура камери охолодження | +2°C ... +9°C |
| Тип | холодильник однокамерний |
| Тип освітлення | LED |
| Тип ручок | Інтегровані |
| Ток | 1.2 A |
| Управління | Сенсорне |
| Функції/можливості | 2 температурні зони |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 500 ₴











