ARDESTO Газова колонка X2, 10 л/хв., 20 кВт, розпалювання від батарей, дисплей, білий
Опис
Газовий проточний водонагрівач ARDESTO серії X2 – оптимальний вибір для тих, хто цінує надійні та безпечні рішення та сучасний дизайн. Все, що потрібно – відкрити кран та користуватися гарячою водою (до 10 л на хв). Безпека експлуатації гарантує наявність п'яти елементів контролю та захисту пристрою. Довговічний теплообмінник із безкисневої міді забезпечує високу надійність. Завдяки регулюванню потужності температури та РК-дисплея користуватися пристроєм зручно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7,6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 59 x 34 x 19 |
| Діаметр димоходу | 105 мм |
| КПД | 86.0% |
| Клас енергоспоживання | A |
| Комплектація | гвинти для кріплення |
| Матеріал пальника | неіржавка сталь |
| Номінальна потужність теплообмінника | 20 |
| Номінальний тиск природного газу | 13 мбарів |
| Робочий тиск, МПа | 0.01-0.025 |
| Різь вхідного патрубка | 1/2" |
| Різь вихідної патрубки | 1/2" |
| Способ нагрева | природний газ |
| Тип | проточний |
| Тип камери згоряння | відкрита (димохідний) |
| Тип розпалювання | от батареек |
| Установка | Настінна |
| Форма корпусу | прямокутний |
| Функції | датчик тяги димоходу (вимикає подавання газу) |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴











