Опис
TL-PA7017 KIT AV1000 Гігабітний стартовий комплект Powerline TL-PA7017 KIT. HomePlug AV2 Standard – високошвидкісна передача даних до 1000 Мбіт. Гігабітний порт - допоможе створити безпечну провідну мережу для настільних ПК, розумних телевізорів або ігрових приставок. Підключи та грай - дозволяє налаштувати мережу Powerline за лічені хвилини, так що можна насолоджуватися швидким, безшовним проводовим та бездротовим підключенням прямо зараз. Запатентований режим енергозбереження – автоматично знижує енергоспоживання до 85%.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологість | 10% до 90% |
| Індикатори | ETH |
| Інтерфейс | Gigabit Ethernet |
| Комплектація | Кабель Ethernet |
| Призначення | зовнішня |
| Особливості | OFDM |
| Підтримка | Linux |
| Підтримка мережевих стандартів | HomePlug AV |
| Робоча температура | 0°C - 40°C |
| Сертифікати | CE |
| Стан | Нове |
| Точка зберігання | -40 до 70 °C |
| Тип | Мережевий адаптер |
| Енергоспоживання | 0.5 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴











