Блок вентиляторів 4 вентилятори, 230В, 30Вт, чорний MIRSAN
Опис
Вентиляційна панель ZPAS призначена для встановлення в отворах розміром 380*380 мм, що знаходяться у верхніх плитах шаф. 4 вентилятори (230В, 50 Гц, 0,48 А), продуктивність 640 метрів кубічних на годину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirsan |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,5 кг |
| Додаткова інформація | з вбудованим аналоговим термостатом |
| Кількість вентиляторів | 4 |
| Комплектація | Вентиляційна панель |
| Максимальні оберти | 2850 |
| Призначення | до шаф і стійк |
| Номінальна потужність | 22 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 230V |
| Номінальний струм | 0,14 |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Температура робочого середовища | -20-70 |
| Тип | Вент.панель 4 вент |
| Колір | RAL 9005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 749 ₴


