Опис
Пральна машина Bosch WGA14400UA є експертом по боротьбі з плямами з інноваційними системами попереднього замочування та AntiStain: автоматичне видалення стійких плям навіть із делікатних тканин. Ця система легко видаляє чотири види найбільш стійких плям від олії/жиру, чаю, косметики та крові. AntiStain Plus: виводить до 16 видів неподатливих плям без попередньої обробки тканини. EcoSilence Drive: тихий та енергоефективний двигун з 10-річною гарантією. Allergy Plus: дбаючи про людей з алергією та чутливою шкірою. SpeedPerfect: бездоганна чистота на 65% швидше
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиалерген | Да |
| Вага | 70,7 кг |
| Річне споживання води | 10340 л |
| Річне споживання електроенергії | 152 кВт·год |
| Дисплей | Так |
| Довжина кабелю | 160 см |
| Додаткові опції | AntiStain |
| Завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Захист від дітей | Да |
| Захист від протікання | Да |
| Дзвінок | Да |
| Контроль дисбалансу | Да |
| Контроль піноутворення | Да |
| Потужність під'єднання | 2300 Вт |
| Об'єм барабана | 65 л |
| Особливості | SpeedPerfect |
| Споживання електроенергії | 1,07 кВт/год |
| Програми | Анти-алергія |
| Швидкість викручування (максимальна) | 1400 об./хв |
| Таймер відтермінування старту | Да |
| Технології | 3D-AquaSpar: система оптимізованого каскадного змочування білизни |
| Тип | пральна |
| Тип барабана | waveDrum |
| Тип двигуна | EcoSilence Drive |
| Рівень шуму під час віджимання | 73 дБ |
| Рівень шуму під час прання | 55 дБ |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 699 ₴








