Опис
Пральна машина Bosch WGB256A0UA з фронтальним завантаженням відноситься до Серії 8 та має завантаження до 10 кг. Вона оснащена двигуном EcoSilence Drive, який забезпечує тиху та енергоефективну роботу. Завдяки автоматичним програмам, можна вибирати режими прання на вигляд тканини та ступеня забруднення. Home Connect пропонує розумну побутову техніку, яка значно полегшує повсякденне життя. Система i-DOS автоматично вимірює потрібну кількість миючого засобу та води, забезпечуючи ефективне прання. Система 4D-прання гарантує бездоганний результат навіть на дуже забруднених речах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 84 кг |
| Дисплей | Так |
| Довжина кабелю | 160 см |
| Додаткове полоскання | Да |
| Додаткові опції | дозавантаження |
| Завантаження білизни для прання | 10 кг |
| Захист від дітей | Да |
| Захист від протікання | Да |
| Дзвінок | Да |
| Індикатор робочого циклу | Да |
| Контроль дисбалансу | Да |
| Контроль піноутворення | Да |
| Об'єм барабана | 70 л |
| Особливості | SpeedPerfect |
| Програми | Автоматична 40°C |
| Швидкість викручування (максимальна) | 1600 об./хв |
| Таймер відтермінування старту | Да |
| Тип | пральна |
| Тип барабана | waveDrum |
| Тип двигуна | EcoSilence Drive |
| Тип дисплея | LCD |
| Рівень шуму під час віджимання | 74 дБ |
| Рівень шуму під час прання | 49 дБ |
| Колір | Білий |
| Колір дверцят | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 000 ₴









