Опис
Настінна витяжка камінна WHI649EXBG в режимі рециркуляції втягує повітря просочене димом і запахами, фільтрує його і повертає в кухню. Ефективність унікальної технології AdaptAir та алюмінієвих жирових фільтрів збільшується за рахунок особливої поліуретанової піни, яка дозволяє усунути до 98% всіх жирових частинок та інших забруднень та сприяє досягненню класу поглинання А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (макс.) | 70,5 см |
| Висота (мін.) | 57,5 см |
| Річне споживання електроенергії | 59,2 кВтч |
| Жироуловлювальний фільтр | алюмінієвий |
| К-во двигунів | 1 двигун |
| К-во швидкостей | 3 |
| Клас гідродинамічної ефективності | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності фільтрації жирів | C |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 183 Вт |
| Освітлення | 1х3 Вт |
| Оформлення | навісна (під кутом) |
| Режим повітроочищення | відведення повітря |
| Режими | Відведення повітря |
| Тип монтажа | Настінний |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 239 ₴
![Gorenje WHI649[WHI649EXBG], фото 1](https://images.prom.ua/6535150013_w640_h640_gorenje-whi649whi649exbg.jpg)
![Gorenje WHI649[WHI649EXBG], фото 2](https://images.prom.ua/6535150014_w40_h40_gorenje-whi649whi649exbg.jpg)
![Gorenje WHI649[WHI649EXBG], фото 3](https://images.prom.ua/6535150015_w40_h40_gorenje-whi649whi649exbg.jpg)
![Gorenje WHI649[WHI649EXBG], фото 4](https://images.prom.ua/6535150016_w40_h40_gorenje-whi649whi649exbg.jpg)
![Gorenje WHI649[WHI649EXBG]](https://images.prom.ua/6535150013_gorenje-whi649whi649exbg.jpg)
