Опис
У світі сучасних технологій, де кожен день пропонує нові виклики та можливості, ARDESTO створив пральну машину, яка обіцяє перевершити очікування найвибагливіших користувачів. Ця модель не просто забезпечує чистоту білизни, а й є втіленням гармонії між інноваційністю, ефективністю та дбайливим ставленням до ресурсів планети (клас енергоефективності А++). Модель має 15 програм, цифровий дисплей та функцію очищення барабана для забезпечення гігієнічності та тривалого обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 кг |
| Річне споживання води | 9460 л |
| Річне споживання електроенергії | 162 кВт·год |
| Дисплей | Цифровий |
| Додаткові опції | блокування керування |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Кількість програм прання | 15 (мікс, еко 40-60 °C, бавовна, 20 °C, делікатне прання, вовна, нічне прання, анти-алергія, очищення барабана, полоскання+віджим, віджим, дитячі речі, сорочки, ковдра, джинси, швидке прання 15') |
| Номінальна потужність нагрівання | 1800 Вт |
| Номінальна потужність віджимання | 250 Вт |
| Номінальна потужність прання | 200 Вт |
| Швидкість викручування (максимальна) | 1200 об./хв |
| Тип | пральна |
| Рівень шуму під час віджимання | 75 дБ |
| Рівень шуму під час прання | 62 дБ |
| Основні атрибути | |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 499 ₴











