Bosch Пральна машина фронтальна, 10.5(6)кг, 1400, А, 60см, дисплей, i-Dos, інвертор, пар, білий
57 000 ₴
54 279 ₴
- В наявності
- Код: RC_WNC254A0ME
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Пральна машина Bosch WNC254A0ME поєднує сучасні функції, такі як зворотний рух барабана, регулювання температури сушіння, сенсорне керування та LCD-дисплей. Оснащена індикацією перевищення дозування, контролем піноутворення та функцією відстрочення часу. Економне споживання води та освітлення барабана забезпечують зручність та ефективність використання. Ідеальний вибір для якісного догляду за одягом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A |
| Матеріал бака | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 87,8 кг |
| Дисплей | Так |
| Довжина кабелю | 201 см |
| Додаткове полоскання | Да |
| Додаткові опції | AntiStain |
| Завантаження білизни для прання | 10,5 кг |
| Завантаження білизни для сушіння | 6 кг |
| Захист від дітей | Да |
| Захист від протікання | Да |
| Контроль дисбалансу | Да |
| Контроль піноутворення | Да |
| Об'єм барабана | 65 л |
| Особливості | SelfCleaning Condenser |
| Споживання електроенергії | 0,522 кВт/ ч |
| Програми | Iron Assist |
| Швидкість викручування (максимальна) | 1400 об./хв |
| Таймер відтермінування старту | Да |
| Технології | AntiVibration: новий дизайн бічних стінок зменшує вібрацію, забезпечує тиху роботу пристрою |
| Тип | прально-сушильна |
| Тип барабана | waveDrum |
| Тип двигуна | EcoSilence Drive |
| Кут відчинення дверей | 125 º |
| Рівень шуму під час віджимання | 70 дБ |
| Колір | Білий |
| Колір дверцят | чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 279 ₴










