Опис
Пральна машина Gorenje фронтальна, з баком, 7кг, 1200, A+, 60см, дисплей, пара, інвертор, білий. Безщітковий потужний двигун виключає механічне тертя або знос. Тому має найкращі результати енергозбереження та робить процес прання значно тихішим. Більше того, термін експлуатації пристрою значно зростає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас віджиму | B |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиалерген | Да |
| Швидке прання | Да |
| Вага | 57 кг |
| Річне споживання води | 7260 л |
| Річне споживання електроенергії | 152 кВт·год |
| Дисплей | Так |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Потужність під'єднання | 1700 Вт |
| Об'єм барабана | 43 л |
| Особливості | Блокування від дітей |
| Споживання електроенергії | 0,49 кВт/ ч |
| Програми | Антиалерген |
| Швидкість викручування (максимальна) | 1200 об./хв |
| Технології | SteamTech: обробка парою |
| Тип | пральна з баком |
| Тип двигуна | Inverter PowerDrive |
| Рівень шуму під час віджимання | 74 дБ |
| Рівень шуму під час прання | 56 дБ |
| Бавовна | Да |
| Колір | Білий |
| Вовна | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 999 ₴











