Gorenje Пральна машина фронтальна, 8кг, 1400, A+++, 55см, дисплей, інвертор, пар, Wi-Fi, білий
Опис
Пральні машини Gorenje проектуються, розробляються та виготовляються в Європі командою професіоналів, які є першовідкривачами найновіших тенденцій у галузі технологій. Кожен прилад ретельно виготовлений, щоб якнайкраще відповідати вашим потребам. Програма прання з використанням пари ExtraHygiene, що пройшла випробування та отримала сертифікат від Intertek, видаляє з білизни до 99,9% бактерій та грибків завдяки парі та високій температурі. Речі будуть ідеально чистими, як і ваша пральна машина - протягом тривалого часу в ній не накопичуватимуться бактерії та неприємні запахи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке прання | Да |
| Вага | 64 кг |
| Річне споживання води | 10309 л |
| Річне споживання електроенергії | 185 кВт·год |
| Дисплей | Так |
| Додаткові опції | ConnectLife |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Захист від дітей | Да |
| Дзвінок | Да |
| Контроль піноутворення | Да |
| Легке прасування | Да |
| Потужність під'єднання | 1900 Вт |
| Об'єм барабана | 54 л |
| Особливості | Бокові панелі StableTech |
| Споживання води під час прання | 54 л |
| Споживання електроенергії | 0,9 кВт/год |
| Програми | Швидке прання 20' |
| Ручне прання | Да |
| Швидкість викручування (максимальна) | 1400 об./хв |
| Змішані/кольорові тканини | Да |
| Технології | SteamTech: обробка парою |
| Тип | пральна |
| Тип барабана | WaveActive |
| Тип двигуна | Inverter PowerDrive |
| Тип дисплея | LED |
| Тип управління | поворотний механізм |
| Кут відчинення дверей | 180 º |
| Рівень шуму під час віджимання | 74 дБ |
| Рівень шуму під час прання | 53 дБ |
| Бавовна | Да |
| Колір | Білий |
| Колір дверцят | чорний |
| Вовна | Да |
| Екоцикл | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 399 ₴











