Bosch Сушильна машина тепловий насос, 9кг, A+++, 61см, дисплей, білий




Опис
Сушильні машини з тепловим насосом і конденсатором, що самоочищається, захищають ваш одяг, залишаючись при цьому енергоефективними. Завдяки технології SelfCleaning, конденсатор очищається автоматично до чотирьох разів під час сушіння, забезпечуючи максимальну енергоефективність, цикл за циклом. Сушильні машини з тепловим насосом від Bosch працюють ефективно, дбайливо та бездоганно сушать білизну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55,9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 84,2 x 59,8 х 61,3 |
| Річне споживання електроенергії | 193 кВт*ч |
| Додатково | Акустичний сигнал завершення програми |
| Індикація | Заблокований фільтр |
| Клас сушіння | B |
| Максимальний обсяг завантаження | 9 кг |
| Матеріал барабана | неіржавка сталь |
| Потужність під'єднання | 600 Вт |
| Об'єм барабана | 112 л |
| Підсвітка барабана | Да |
| Програми | гігієнічне сушіння |
| Тип сушіння | з тепловим насосом |
| Управління | Сенсорне |
| Форма дверцят | кругла зі склом |
| Функція антизминання | Да |
| Колір | Білий |
| Колір дверцят | чорний |
| Енергоспоживання (повне завантаження) за цикл | 1,6 кВт/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 429 ₴


