Опис
Durabook Z14 Basic - це надійний ноутбук з 14-дюймовим сенсорним FHD дисплеєм антивідблиску. Він оснащений процесором Intel i5-1135G7, який забезпечує високу продуктивність для роботи. Пристрій має 16 ГБ оперативної пам'яті та 1 ТБ SSD для швидкої обробки даних та зберігання великого об'єму файлів. Графічна карта UMA забезпечує базові графічні можливості. Ноутбук працює під керуванням операційної системи Windows 11 Pro, що робить його ідеальним для професійного використання в умовах екстремального середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durabook |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Модель процесора | 1135G7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | v5.4 |
| Wi-Fi | Да |
| Безпека | TPM 2.0 |
| Блок живлення | 90 Вт адаптер |
| Габарити (ВхШхГ) | 50 x 280 x 356 |
| Діагональ екрану | 14 " |
| Місткість SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Кількість потоків | 8 |
| Кількість слотів | 2 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Макс. встановлюється об'єм | 64 ГБ |
| Максимальна тактова частота | 4,2 ГГц |
| Мультимедіа | High Definition (HD) Audio |
| Номінальна тактова частота | 2,4 ГГц |
| Покриття екрана | Антивідблискове |
| Виробник процесора | Intel |
| Роздільна здатність екрану | 1920х1080 |
| Роз'єми та порти введення-виведення | 1 HDMI |
| Сенсорний | Да |
| Серія відеокарти | Intel Iris Xe |
| Серія процесора | Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип клавіатури | Стандартна мембранна клавіатура |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 999 ₴











