Deante Мийка кухонна Piva, граніт, прямокут., без крила, 780x440x194мм, чаша - 2, врізна, графіт
Опис
Кухонна мийка Deante Piva ZQI_2203 - це стильна та практична модель із граніту у графітовому кольорі. Оснащена двома однаковими чашами глибиною 180 мм кожна, вона підходить для великої кухні та забезпечує комфортне миття посуду. Миття має матову поверхню і встановлюється врізним способом, підходить для шафок шириною від 800 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Колір | Графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина раковини | 180 мм |
| Довжина вирізу | 760 мм |
| Кількість отворів | 2 |
| Матеріал корпусу | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 800 мм |
| Розміри мийки | 194 x 440 x 780 |
| Із сифоном | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина вирізу | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 000 ₴


