Опис
Опис бензопили Nowa PL 5231n
Бензопила Nowa PL 5231n – це інструмент, призначений для швидкого розпилювання свіжої, сухої та мокрої деревини різної товщини та конфігурації, деревостружкових плит, заготівлі дров із колод невеликого та середнього діаметрів.
Високі показники потужності дають змогу успішно працювати з будь-якими породами дерев.
Якісне та надійне комплектовання забезпечує високу продуктивність та тривалий термін служби бензопили.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowa |
| Вага | 6.87 кг |
| Довжина шини | 457 мм |
| Кількість обертів | 11500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 18 м/сек |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Потужність двигуна | 4.2 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 500×285×290 |
| Тип двигуна | двотактний бензиновий одноциліндровий повітряного охолодження |
| Тип палива | суміш бензину з олією для двотактних двигунів 25:1 (40 мл, олії на 1 л, бензину) |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість ланок ланцюга | 72 |
| Робочий об'єм циліндра, см2870 | 52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330 ₴







