Обігрівач газовий Vitals GH-502

впередназад















- Немає в наявності
- Код: IN_211337
+380 (67) 245-56-56
- +380 (66) 490-30-56
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 19:00 Вівторок 09:00 - 19:00 Середа 09:00 - 19:00 Четвер 09:00 - 19:00 Пʼятниця 09:00 - 19:00 Субота 10:00 - 17:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Дніпро
- +380 (67) 245-56-56+380 (66) 490-30-56Євгенпр. Дмитра Яорницького 81, оф.13, Дніпро, Україна+380971456574+380993398355Для тендерних закупівельamam.prom@gmail.com
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Технічні характеристики | |
| Витрата палива | 3.7 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри, мм | 605×250×360 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Запобіжник | Да |
| Продуктивність | 650 литр/мин |
| Розпалювання пальника | П'єзорозпалювач |
| Теплова потужність | 51000 Вт |
| Тип | Газова |
| Тип нагрівання | прямий |
| Частота тока | 50 Гц |
- Товари
- Автотовари
- Автоелектроніка
- Інструменти і обладнання
- Електроінструмент
- Насосне обладнання
- Різний інструмент
- Обладнання
- Будівельне обладнання
- Акумулятори та зарядні пристрої для інструментів
- Аксесуари для інструментів
- Витратні матеріали
- Маски зварювальника
- Електрообладнання
- Мережеве обладнання
- Акумулятори
- Генератори
- Стабілізатори напруги
- Зарядні пристрої
- Зарядні станції
- Тепловентилятори та теплові гармати
- Дача, будинок і сад
- Комп'ютерна техніка та ноутбуки
- Побутова техніка
- Активний відпочинок
- Військове спорядження
- Транспорт
- О нас
- Доставка і оплата
- Гарантія і повернення
- Статті

