Опис
Свердло по металу THUNDERWEB HSS-G MILWAUKEE, DIN338, Ø5,0х86х52мм, (10шт) Thunderweb характеризується конічної форми шнека, яка потовщується до задньої частини свердла. Стандартні свердла мають постійну товщину по всій довжині. Навіть в самому вузькому місці у Thunderweb сердечник товщі, ніж стандартні свердла.Поперечний зріз свердла Thunderweb: Дозволяє витримувати підвищене навантаження і крутний момент. Зменшує ймовірність поломки і забезпечує тривалий термін служби.Геометрія свердла Thunderweb сприяє більш швидкому видалення стружки, завдяки чому зменшується перегрів свердла і збільшується термін служби.Кут ріжучої кромки 135° - точне засвердлювання, свердло не ходить по поверхні матеріалу.Відполіровані, що зменшує тертя і збільшує термін служби свердла. Діаметр (мм) 5Кількість (шт) 10Загальна довжина (мм) 86Робоча довжина (мм) 52Тип хвостовика циліндричнийДерево (мм) такНержавіюча сталь (мм) припустиме (твердість < HRC 30)Сталь (мм) так (крім легованої зміцненої і загартованої)Пластик таЧавун таМідь допустимоПрипустимо алюмінійБронза такЛатунь таМагній немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина робочої частини | 52 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 86 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сплав | HSS-G |
| Стандарт | DIN 338 |
| Технологія | THUNDERWEB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴



