Опис
Бур SDS-MAX MX4 MILWAUKEE, Ø16,0х340х200мм Великий твердосплавний наконечник з запатентованою формою фасок. Забезпечує низьку вібрацію, оптимальну продуктивність свердління та довгий термін служби.Спеціально розроблена геометрія міцної головки з розташуванням 4x90° ріжучих крайок, всі 4 ріжучі кромки функціонують рівномірно і захищають бур при попаданні на арматуру.Центрувальне вістря з кутом заточення 130° дозволяє легко і точно засвердлити в потрібному місці і забезпечує оптимальну центрування під час свердління.Великий міцний допоміжний різець з динамічно криволінійної ріжучої крайкою. Забезпечує підтримку основного різця, прискорюючи свердління.Укорочений вхід в канавки шнека. Забезпечують швидке відведення пилу від головки до шнека, оптимальну швидкість свердління, менший знос і кращий відведення тепла.Інноваційний, унікальний твердосплавний наконечник. Більше твердого сплаву для всіх діаметрів і ще більше для діаметрів понад 32 мм.Мітки зносу на обох сторонах основного різця. Гарантована точність діаметра отворів для анкерних кріплень. Індикатор терміну служби і можливість заміни по гарантії.Запатентована посилена геометрія шнека. Менше вібрацій для більш плавного свердління. Посилений шнек забезпечує велику міцність, а значить, більш низька ймовірність поломки. Покращена передача енергії удару на наконечник.Глибокі канавки шнека. Видалення великого обсягу пилу при свердлінні зменшуючи тертя і нагрів.Низька вібрація при свердлінні. Завдяки низькій вібрації менше втому оператора та інструменту.Спеціальна обробка поверхні. Дробоструйна обробка забезпечує гладку поверхню, ущільнює поверхню і забезпечує велику зносостійкість.Відповідність стандарту PGM. Гарантує точну установку анкера протягом усього терміну служби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина робочої частини | 200 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 340 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість крайок, шт. | 4 |
| Технологія | MX4 |
| Тип бура | Бур SDS-MAX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 941 ₴



