Опис
Бур SDS-PLUS MX4 MILWAUKEE, Ø14,0х260х200мм
Цільна твердосплавна головка бура на діаметрах 5-10 мм та цільна твердосплавна вставка на діаметрах 12-32 мм для більшого терміну служби.
Симетрична геометрія головки бура (4x90°). Ідеальні круглі отвори оптимальні для анкерних кріплень.
Новий дизайн головки бура з гострішим наконечником для точного засвердлювання та збільшення ресурсу при свердлінні арматури.
Чотирьохзахідний шнек. Нова змінна геометрія шнека. Витончене ближче до голівки бура плече шнека для кращого відведення шламу, меншого тертя і більшої швидкості. Потовщена конструкція шнека біля основи для більшої стабільності та збільшення міцності, низька ймовірність поломки.
Сертифікат PGM.
Зроблено у Німеччині.
Цільна твердосплавна головка бура на діаметрах 5-10 мм та цільна твердосплавна вставка на діаметрах 12-32 мм для більшого терміну служби.
Симетрична геометрія головки бура (4x90°). Ідеальні круглі отвори оптимальні для анкерних кріплень.
Новий дизайн головки бура з гострішим наконечником для точного засвердлювання та збільшення ресурсу при свердлінні арматури.
Чотирьохзахідний шнек. Нова змінна геометрія шнека. Витончене ближче до голівки бура плече шнека для кращого відведення шламу, меншого тертя і більшої швидкості. Потовщена конструкція шнека біля основи для більшої стабільності та збільшення міцності, низька ймовірність поломки.
Сертифікат PGM.
Зроблено у Німеччині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 14 мм |
| Довжина робочої частини | 200 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість крайок, шт. | 4 |
| Технологія | MX4 |
| Тип бура | Бур SDS-PLUS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴



