Опис
Спіральне свердло MILWAUKEE, Ø22х460х385мм Для важкого, точного свердління твердої та м'якої деревини, великого перерізу балок, балок, дощок підлоги, ДСП і фанери.Конструкція канавки Льюїса для швидкого видалення стружки.З шестигранним хвостовиком для надійного затиску патрона.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина робочої частини | 385 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 460 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип хвостовика | 11 мм Hex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴


