Опис
Свердло по металу HSS-Co MILWAUKEE, DIN338, Ø4,2х75х43мм, (10шт) Свердла по металу з міцною і стійкою до нагрівання швидкорізальної сталі з 5% додаванням кобальту. Проводиться у відповідності з DIN 338. ПолірованіДля свердління високолегованих сталей і металів з межею міцності на розрив понад 1000 Н/мм2, наприклад, нержавіюча сталь Чотири різальні кромки для розділення стружки на більш дрібні для зниження тепловиділення і більшого терміну служби свердлаЗмінний крок спіралі: для більш швидкого вилучення стружки. Допомагає знизити теплове навантаження і запобігти перегріву свердлаПосилення серцевини свердла: серцевина свердла товщі у хвостовика. Посилена серцевина збільшує надійність шнека3 плоскі грані на хвостовику починаючи з ⌀5 мм для кращого закріплення в патроні і запобігання провертанняКолір: бронза Діаметр (мм) 4.2Кількість (шт) 10Загальна довжина (мм) 75Робоча довжина (мм) 43Тип хвостовика циліндричнийДерево (мм) такНержавіюча сталь (мм) такСталь (мм) такПластик таЧавун таМідь таАлюміній таБронза такЛатунь таМагній та
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 4.2 мм |
| Довжина робочої частини | 43 мм |
| Кількість в наборі | 10 шт. |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сплав | HSS-Co |
| Стандарт | DIN 338 |
| Технологія | RED COBALT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 122 ₴



