Опис
RedHEX SHOCKWAVE™ HSS-TiN MILWAUKEE, Ø7,0х109х66мм, (5шт) Свердла з шестигранним хвостовиком 1/4" Hex оптимізовані для ударних винтовертовПокриття з нітриду титану розподіляє тепло і дозволяє використовувати свердло на підвищених обертах. Чотири різальні кромки для розділення стружки на більш дрібні для зниження тепловиділення і більшого терміну служби свердла.Змінний крок спіралі: для більш швидкого вилучення стружки. Допомагає знизити теплове навантаження і запобігти перегріву свердла.Посилення серцевини свердла: серцевина свердла товщі у хвостовика. Посилена серцевина збільшує надійність шнека.Більш висока універсальність завдяки шестигранному хвостовика 1/4" Hex, що робить можливість використовувати його як з шуруповертом, так і з ударним винтовертом. Діаметр (мм) 7Кількість (шт) 5Загальна довжина (мм) 109Робоча довжина (мм) 66Тип хвостовика 1/4" HexДерево (мм) такНержавіюча сталь (мм) такСталь (мм) такПластик таЧавун таМідь таАлюміній таБронза такЛатунь таМагній та
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Діаметр | 7 мм |
| Довжина робочої частини | 66 мм |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 109 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сплав | HSS-TiN |
| Технологія | Red Helix™ - SHOCKWAVE™ |
| Тип хвостовика | 1/4'' Hex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴



