Опис
Потужність 630Вт; патрон 10 мм; крутний момент 21Нм; швидкість 0-2700об/хв; діаметр 10/30; вага 1,6; 4м кабель; картон ОсобливостіКомпактний і потужний 630 Вт двигунЕлектроніка: передустановка швидкості свердління для оптимізації робочого процесуІнтегрована металева блокова конструкція гарантує максимальну надійністьПланетарний редуктор дозволяє виконувати роботи, що вимагають високого крутного моменту і низькій швидкостіМеталевий патрон FIXTEC 1.0 - 10 ммФункція реверсуПростота доступу і заміни графітових щіток, розташованих під еластичними накладкамиКабель 4 м ХарактеристикаПотужність (Вт) 630Швидкість без навантаження (об/хв) 0-2700Макс. діаметр свердління в сталі (мм) 10Макс. діаметр свердління в дереві (мм) 30Макс. крутний момент (Нм) 21Патрон 10Тип хвостовика 1/2“ x 20Вага (кг) 1.6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 630 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний момент затягування, Нм | 21 |
| Платформа | Мережевий |
| Технологія | Мережевий |
| Тип хвостовика/посадки | 1/2'' x 20 |
| Рівень шуму, дБ | 84 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 290 ₴








