Дриль-шуруповерт акумуляторна безщіткова ударна M18 BLPDRC-0X крутий. мом. 60.5 Нм MILWAUKEE (HD кейс)

Опис
Дриль-шуруповерт акумуляторна безщіткова ударна M18 BLPDRC-0X крут. мом. 60.5 Нм MILWAUKEE Компактний ударний електродриль з вугільної щіткою довжиною 145 мм для роботи в обмеженому просторі.Металевий патрон 13 мм для швидкої зміни і закріплення біт.Крутний момент 60,5 Нм – краще співвідношення потужності і розміру.Повністю двостороння металева пряжка для ременя — швидке і зручне зберігання інструментів.Індикатор рівня заряду і світлодіодне підсвічування.Безщітковий двигун, акумулятор REDLITHIUM™ і електроніка REDLINK™ забезпечують продуктивність, час роботи і довговічність.Гнучка акумуляторна система — живлення від акумуляторів MILWAUKEE® M18™.Оптимізує обертів для більш швидкого свердління і чистової обробки (0-550/0-1700 об/хв).Версія без акумулятора і зарядного пристрою! Обсяг поставки:Важкий корпус Технічні характеристики:Напруга: 18 ВШвидкість холостого ходу: 0-550/0-1700 об/хв.Максимальна кількість ударів: 25500 ударів/хв.Максимальний крутний момент: 60,5 НмРозмір патрона: 13 ммМаксимальний діаметр свердління в сталі: 13 мм.Максимальний діаметр свердління в дереві: 52 ммМаксимальний діаметр свердління в кам'яній кладці: 16 мм.Тип батареї: Літій-іоннийВага без акумулятора: 1 кг.Вага з акумулятором M18 B5: 1,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 25500 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Безщітковий |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Максимальний момент затягування, Нм | 60 |
| Платформа | M18 |
| Технологія | M18 безщітковий |
| Рівень шуму, дБ | 98,66 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 720 ₴


