Опис
Повний опис товару
| Пила ланцюгова електрична CSE-2604 S розроблена з метою пиляння деревини, обрізки гілок, заготівлі дров в побутових умовах. |
| Електродвигун в складі виробу передає крутний момент через муфту зчеплення пильної гарнітури. Пила оснащена системою змащення ланцюга. До складу пильної гарнітури консольного типу входить пильний ланцюг, напрямна шина і приводна шестерня. |
| Виріб має інерційне гальмо пильного ланцюга, за рахунок чого зупинка руху ланцюга здійснюється за частки секунди при віддачі. Тим самим забезпечується захист оператора від травм при відкиданні пристрою в процесі роботи. Гальмо може включатися як вручну, так і автоматично. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
| Довжина шини | 406 мм |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.5 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас виробу | II |
| Кількість ланок ланцюга | 57 |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Ширина напрямного паза шини | 1,3 мм |
| Електродвигун | Однофазний колекторний із подвійною ізоляцією, |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴











