Рубанок електричний Mächtz MEP-1511- надійний інструмент для столярних і покрівельних робіт. Забезпечує точне і продуктивне стругання пиломатеріалів із деревини різних порід.
Обробка великих заготовокзавдяки ширині стругання 110 мм.
Регулювання глибини струганнядо 3,5 мм і вибірка чверті (фальца) до 15 мм дають змогу виконувати навітьпрофесійні завдання.
Основні параметри
- Потужність 1500 Вт- Швидкість обертання 16 000 об/хв- Ширина стругання 110 мм- Глибина стругання 3,5 мм- Вибірка чверті 0-15 мм- Захист від випадкового ввімкнення- Алюмінієва лита підошва- Паркувальний черевик- Мішок для пилу
Надійний і функціональний інструмент
-
Глибина стругання регулюється від0 ммдо3,5 мм.
-
Максимальна ширина стругання за один прохід110 мм.
-
Завдяки двигуну потужністю1500 Вті швидкості обертання барабана з двома ріжучими ножами в16000 об/хв, забезпечуєтьсямаксимальна чистота обробки виробів.
-
Рубанокмає можливість вибірки чверті(фальца) глибиною 0 - 15 мм. Регулювання здійснюється за допомогою спеціальних лінійок-напрямних з міліметровим кроком шкали, в результаті чого робота виконується набагато точніше і швидше.
-
Спеціальна опорна платформа длякріплення рубанка в перевернутому положеннідає змогу використовувати його як стаціонарний столярний інструмент.
Зручність і комфорт робіт
-
Рухомий щиток для захисту лез барабанаі більшої безпеки користувача під час роботи в перевернутому положенні.
-
Можливість вибору напрямку викиду стружки.
-
Мішок для пилудає змогу швидко видаляти стружку з робочої зони.
-
Прогумована опорна рукояткадля комфортної роботи.
-
Запобіжна опора для захисту лез ножівпри паркувальному положенні.
-
Алюмінієва лита підошвазабезпечує чітке і рівномірне стругання по всій площі бруска.
Надійні, витривалі вузли та механізми
-
Міцний ударостійкий корпусіз якісного ABS пластику.
-
Ремінна передача барабаназабезпечує зниження шуму і вібрації під час роботи.
-
Багатошарова заливка обмоток якоря і статоратермостійким лаком надійно захищає двигун від міжвиткового замикання.
-
Термостійке змазказбільшує термін служби інструменту.
-
Модернізована система охолодженняефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріванню і продовжуючи термін служби інструменту.
Комплектація
-
рубанок ручний електричний Mächtz MEP-1511;
-
опірна підставка для стаціонарного використання;
-
гвинт смушковий 5 шт. ;
-
захисна пластина ножів при стаціонарному використанні;
-
бічний упор;
-
заглушка-натискач пускової клавіші при стаціонарному використанні;
-
опірна напрямна для вибірки чверті;
-
ключ ріжковий;
-
ключ шестигранний;
-
ключ торцевий;
-
мішок для стружки;
-
інструкція з експлуатації;
-
гарантійний талон;
-
пакувальна коробка.
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mächtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина стругання | 3.5 мм |
| Максимальна ширина стругання | 110 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Unnamed 3461 | 0 |
| Глибина вибірки фальца, мм | 0-15 |
| Довжина мережевого кабелю, м | 2 |
| Мішок для пилу | Да |
- Ціна: 3 990 ₴











