Дриль ударний Mächtz MID-13/1210вирізняється зручністю і точністю свердління в цегляній кладці, дереві, м'якому бетоні та металі.
Потужний двигун 1210 Вт у поєднанні з патроном 13 мм - ідеальні параметри для виконання свердлильних робіт у різних матеріалах.
Основні параметри
- Потужність 1210 Вт- Швидкість обертання 0-3000 об/хв- Функція удару- Розмір партона 1,5-13 мм- Діаметр свердління:Дерево: 2-25 мм;Сталь: 1,5-13 мм;Бетон: 4-16 мм.- Реверс
Потужність і функціональність
-
Потужний двигун 1210 Втлегко справляється зі свердлінням у цегляній кладці, дереві, м'якому бетоні та навіть металі.
-
Функція ударудля роботи з твердими матеріалами.
-
Регулятор швидкості від 0 до 3000 об/хвдозволяє налаштувати оптимальні параметри для свердління різних поверхонь.
-
Реверс- міняйте напрямок обертання патрона для виконання викручування/закручування шурупів і гвинтів, а також для обережного виймання оснащення із заготовки.
-
Металевий ключовий патрондля надійної фіксації оснащення
Зручність і комфорт роботи
-
Інструмент відмінно збалансований, зручно і впевнено лежить у руці. Основна рукоятка прогумована.
-
Ергономічне руків'ялегко встановлюється і закріплюється в будь-якому положенні для зручності роботи з будь-якими площинами і матеріалами.
-
Зручність під час тривалої роботизабезпечує наявність фіксатора кнопки ввімкнення.
-
Обмежувач глибинидопомагає контролювати необхідний рівень свердління.
-
Низький рівень вібрацій.
Надійні, довговічні вузли та механізми
-
Міцний корпус із якісного ABS пластикузапобігає пошкодженню внутрішніх елементів під час удару.
-
Модернізована система охолодженняефективно відводить тепло від двигуна, запобігаючи перегріванню і продовжуючи термін роботи.
-
Підшипники з легованої сталі.
-
Покращене термостійке мастило.
Комплектація
-
дриль ударний електричний Mächtz MID-13/1210;
-
передня рукоятка;
-
обмежувач глибини свердління;
-
ключ патрона;
-
інструкція з експлуатації;
-
гарантійний талон;
-
пакувальна коробка.
*Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним вдосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mächtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 1210 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Unnamed 3464 | 0 |
| Діаметр свердління, мм | Дерево: 2-25 Сталь: 1,5-13 Бетон: 4-16 |
- Ціна: 1 390 ₴










